Share Week 2017: jakie blogi polecam?

Andrzej Tucholski od kilku lat prowadzi akcję SHARE WEEK. Tym razem i ja postanowiłam wziąć w niej udział. Blogerzy polecają blogerów. Z racji tego, iż polską blogosferę obserwuję od dawna, od niedawna posiadam tegoż bloga, to się wypowiem. Blogi, które polecam są moim top od kilku miesięcy… bądź lat. Dlaczego? Zapraszam do lektury!

Bez zbędnych wstępów:

urudej.pl 

Na bloga Karoliny trafiłam kilka miesięcy temu. Tak jak i ona, posiadałam siedzący tryb życia (i pracy), parę zobowiązań, a w tym wszystkim zbędne kilogramy. Dziś już pracy siedzącej nie posiadam, jednak walkę z kilogramami prowadzę. Posty Karoliny w tym pomagają, szczególnie wyzwania, które organizuje. Ponadto pisze o zmianach w sposób… ludzki? Bez zbędnego, że ujmę kolokwialnie „napinania się”. Zdecydowanie jeden z lepszych blogów, w który się wkręciłam.

arturjablonski.com

Blog Artura to kopalnia wiedzy. I to wiedzy konkretnej. Jego strona jest niejako jego wizytówką, również jego usług. Niemniej sam blog również daje konkretną wiedzę. Testuje konkretne aplikacje, daje jasne porady, które nie są paplaniną i bełkotem. Jest problem – on daje na niego swój sposób. I o dziwo działa, przynajmniej u mnie. Tematyka to ogólnie marketing, social media, copywriting – tematy bliskie każdemu blogerowi i nie tylko.

volantification.pl

Blog, który towarzyszy mi chyba od zawsze. Humor, prawda i życie, podane w męskiej odsłonie. Czego chcieć więcej? Myślę, że jeśli nie znasz bloga, to wejdź i poczytaj, po prostu.

A Wy jakie polecacie blogi?:)